Szczecin

Śródmieście, ul. Emilii Sczanieckiej

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
MRK00633
Numer oferty
425380
Cena
130 000 PLN
Powierzchnia
17 m2
Cena za m2
7 647,06 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Rok budowy
1978
Rodzaj budynku
Garaż
Przeznaczenie
Inne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Dobry

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż garaż o powierzchni 17m2 (w dokumentach 16m2) położony na pograniczu centrum Szczecina i dzielnicy Grabowo. Nieruchomość położona jest tuż obok ulicy Emilii Szczanieckiej (vis a vis Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych czyli dawnego T.M.E.).

To właśnie lokalizacja jest niewątpliwie jednym z atutów oferty. Z jednej strony zaledwie 300 metrów do nowo powstałej Fabryki Wody w Szczecinie zaś z drugiej strony tylko 800 metrów do najbardziej znanego centrum handlowego Szczecina - Galaxy !!!

Garaż znajduje się w ciągu trzydziestu kilku garaży znajdujących się w tym samym budynku. Wjazd na teren garażowca poprzez szlaban znajdujący się od strony ulicy Grażyny zaś wyjazd z terenu garaży odbywa się poprzez ten sam szlaban lub drugi wyjazd znajdujący się od strony ulicy 1 Maja (okolice sklepu Stokrotka).

Garaż jest murowany i wyposażony w drewnianą bramę wjazdową oraz instalację elektryczną. Czynsz do spółdzielni mieszkaniowej - 120zł/miesiąc (w tym już m.in. opłata za prąd). Wymiary garażu : 6m długość oraz 2,83m szerokość. Wysokość garażu - od 2,10m do 2,32m (dach lekko pochyły). Wymiary bramy wjazdowej : 2,44m szerokość oraz 2m wysokość.

Cena ofertowa za garaż - 130 000 zł. Zapraszamy do obejrzenia oferty !!!

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Marcin Markowski

Marcin Markowski

Telefon:
+48 790 333 444
E-mail:
marcin@markowscy.pl
Numer licencji:
4449

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Markowscy Nieruchomości Mieczysława Markowska, z siedzibą w Szczecinie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Markowscy Nieruchomości Mieczysława Markowska, z siedzibą w Szczecinie. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).