Wycena nieruchomości

Cena jest tym, co płacisz. Wartość jest tym, co otrzymujesz.

— Warren Edward Buffett

Znamy wartość nieruchomości.

— Markowscy Nieruchomości


Wycena nieruchomości – to nasza specjalność!

Od założenia naszej firmy w 1993 roku wycena nieruchomości pozostaje jedną z naszych głównych specjalności biznesowych. Stosując przepisy prawa z zakresu wyceny nieruchomości i standardy zawodowe rzeczoznawców majątkowych, przestrzegając kodeks etyki zawodowej, dążymy do maksymalizacji satysfakcji naszych Klientów. Nasz zespół rzeczoznawców majątkowych jest gotów podjąć się każdego zlecenia z zakresu wyceny nieruchomości, które pozostaje w zgodzie z naszymi kompetencjami.

 

Rzeczoznawca majątkowy i biegły sądowy

Nasz zespół rzeczoznawców majątkowych łączy doświadczenie płynące z bogatego dorobku zawodowego z młodością charakteryzującą się dynamiką i pełną dyspozycyjnością.

Nasz wkład w rozwój wyceny nieruchomości został doceniony przez środowisko rzeczoznawców majątkowych oraz niezależne instytucje, czego wyrazem jest pełnienie funkcji:

  • biegłego sądowego z zakresu wyceny nieruchomości i przedsiębiorstw;
  • członka Komisji Opiniującej przy Polskim Stowarzyszeniu Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości Oddział Szczecin;
  • członka Komisji Arbitrażowej przy Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

Poznaj nasz zespół lepiej.

 

Certyfikaty i ubezpieczenie

Dbamy o jakość świadczonych przez nas usług. Nasze kwalifikacje potwierdzają świadectwa, licencje i certyfikaty.

Wypełniając ustawowy obowiązek ustawicznego kształcenia, stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Stosujemy standardy zawodowe rzeczoznawców majątkowych, przestrzegamy kodeks etyki zawodowej oraz posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej rzeczoznawcy majątkowego.

 

Organizacje i wyróżnienia

Należymy do krajowych i lokalnych stowarzyszeń zawodowych oraz organizacji.

Współuczestniczymy przy tworzeniu Szczecińskiej Bazy Danych Rynku Nieruchomości (SBDRN), która jest największą bazą cen transakcyjnych nieruchomości w województwie zachodniopomorskim.

Nasze działania, świadczenie usług na najwyższym poziome i wkład w rozwój lokalnego i polskiego rynku nieruchomości został doceniony przez Polskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości poprzez uhonorowanie właściciela firmy złotą odznaką.

 

Referencje

Wyznajemy zasadę, że lepiej jak dobrze mówią o nas inni niż my sami. Zapoznaj się z wybranymi referencjami naszych Klientów.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: